Зв'язок
    • Замовити розрахунок

      15% на потреби ЗСУ!

      Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

      Як вимити вимикачі та розетки

      Чистим выключатели и розетки

      Під час своєї звичайної процедури прибирання ви звикли очищувати основні поверхні, такі як стільниці, столи, раковини, унітаз. Все ж таки ці поверхні використовуються частіше за все, а отже найбільш схильні до значного впливу мікробів та бактерій.

      Про що ви можете не згадати, так це про десятки інших невеликих поверхонь в вашій оселі, які також сприйнятливі до мікробів. Такі елементи, як вимикачі світла та кришки електричних розеток, часто використовуються, але регулярно упускаються з уваги під час прибирання. Те ж саме й з іншими невеликими поверхнями, такими як кнопка зливу води в унітазі, екрани смартфонів, комп’ютерна клавіатура.

      Якщо ви постійно забуваєте протерти вимикачі світла та розетки під час прибирання, зараз самий час про це згадати. Ми надаємо декілька простих порад та рекомендацій.

      Навіщо чистити вимикачі та розетки?

      Перш за все, зрозумійте, що дуже важливо приділяти час чищенню вимикачів та кришок розеток. Згадайте, як часто ви доторкаєтесь до вимикачів світла в своїй квартирі. Скоріш за все, в вашому домі багато вимикачів та розеток, якими ви користуєтесь кожного дня. Тепер поміркуйте, скільки інших людей, членів родини або гостей, також можуть контактувати з цими елементами. Цілком зрозуміло, що вони можуть стати поживним середовищем для мікробів та бактерій та, ймовірно, одними з самих забруднених поверхонь в вашій оселі.

      А як щодо кришок розеток? Ймовірно, ви не так часто контактуєте з ними фізично, як з вимикачами світла по всьому дому, але вони також мають тенденцію з часом забруднюватись. Це особливо актуально для розеток в місцях з інтенсивним рухом людей, наприклад, на кухні. Якщо у вас є розетки, вбудовані в кухонні меблі, вони часто можуть забруднюватись олією, жиром та іншими рідинами.

      Приділивши час на ретельне очищення цих поверхонь по всьому дому, ви зможете знизити вплив мікробів та бактерій, які можуть викликати у вас захворювання. Крім того, ви збережете свою оселю у найкращому вигляді – аж до найдрібніших деталей.

      Як часто чистити вимикачі та розетки

      Через те, що вимикачі та розетки забруднюються регулярно, вам потрібно приділяти їм увагу кожного разу, коли займаєтесь прибиранням. До речі, спеціалісти клінінгової компанії «Уборочка Київ», очищують ці елементи від пилу та бруду в обов’язковому порядку. В ідеалі ви повинні протирати їх щонайменше раз на тиждень, а можливо й частіше в найбільш відвідуваних приміщеннях будинку.

      Можливо, ваші розетки не потрібно чистити так часто, але багато хто вважає, що зручно чистити кришки розеток одночасно з чищенням вимикачів. В решті решт, рішення про те як часто мити ці поверхні, повністю залежить від вас. Ми радимо робити це якомога частіше.

      Очищення вимикачів та розеток крок за кроком

      Тепер, коли ми переконали вас почати більш регулярно чистити вимикачі та кришки розеток, з чого почати? Виконайте наступні прості кроки, що описані нижче, і ви зможете очистити вимикачі та розетки по всій оселі всього за декілька хвилин.

      Що вам потрібно

      Для початку, переконайтесь, що у вас є всі необхідні матеріали, а саме:

      • мікрофібра або паперові рушники;
      • універсальний миючий/дезінфікуючий засіб;
      • мило і тепла вода;
      • викрутка.

      Вимкніть живлення

      Безпека перш за все! Найважливіше, що вам потрібно зробити перед очищенням цих поверхонь – це вимкнути живлення на автоматичному вимикачі в оселі. Вимикачі світла та розетки можуть представляти серйозну небезпеку ураження електричним струмом, якщо залишити живлення включеним поки ви їх чистите, тому обов’язково виконайте цей крок. Після того, як ви відключили живлення за допомогою головного вимикача, двічі переконайтесь в тому, що електрика вимкнена, перевіривши декілька вимикачів світла по дому.

      Захисні кришки

      Візьміть викрутку та зніміть кришки, що закривають вимикачі та розетки по всьому дому. Це буде найбільш трудомістка частина всього процесу (рівно як і встановлення цих кришок на місце, коли ва закінчите прибирання). Зняття кришок гарантує, що ви зможете потрапити навіть у найменші щілини під час прибирання. Це також спрощує глибоке очищення отворів в розетках. Обов’язково складайте деталі в невелику коробку, зоб нічого не втратити.

      Чистимо захисні кришки та безпосередньо вимикачі та розетки

      Прийшов час чистки та дезінфекції. Якщо самі кришки вимикача та розетки забруднені, їх потрібно замочити в теплій воді з додаванням засобу для миття посуду. Дайте їм відмокнути поки ви займаєтесь чисткою вимикачів та розеток. Розпиліть миючий/дезінфікуючий розчин на мікрофібру та ретельно протріть вимикачі та розетки. Ніколи не розпилюйте рідину безпосередньо на поверхню що очищується – при включенні автомату це може призвести до короткого замикання.

      Встановлюємо захисні кришки на місце

      Коли вимикачі та розетки протерті, перевірте, чи добре відмилися захисні кришки. Можливо, вам доведеться промити їх в гарячі воді та потерти, щоб повністю видалити бруд. Якщо вони виглядають безнадійно брудними – ви завжди зможете знайти їм заміну в будівельному магазині. Обережно встановіть всі захисні кришки в оселі на місце.

      Вмикаємо загальний автомат

      Нарешті, включіть живлення в домі та насолоджуйтесь чистими та продезінфікованими розетками та вимикачами. Почистити вимикачі та кришки розеток по всьому дому нескладно, але процес зняття та заміни кришок може зайняти немало часу. Щоб зекономити час, ви можете відкручувати кришки лише раз на декілька місяців для очистки. Тим часом, ви можете протирати вимикачі та розетки під час прибирання, головне, обов’язково вимикайте живлення перед цим.

      Читайте також:

      Як чистити та прати подушки

      Як вимити дзеркало

      Як відмити холодильник до блиску

      ЦІНА

      Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!