Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Клінінг на Деміївці. Прибирання квартир, офісів. Миття вікон, хімчистка.

   Клінінг на Деміївці

   Клінінг. Деміївка

   Клінінгові послуги в історичній частині Києва Деміївці затребувані по зовсім різним напрямкам. Деміївка – це й велика кількість офісів, потребуючих регулярного прибирання, й велика кількість новобудов, де необхідне прибирання після ремонту та будівництва, й житлові квартали, що очікують на генеральне прибирання, яке дозволить полегшити життя їх власникам. Компанія «Уборочка Київ» готова забезпечити якісний клінінг по всіх напрямках, додатково надаючи такі популярні послуги як хімчистка м’яких меблів та миття вікон на Деміївці.

   Прибирання квартир, будинків. Деміївка

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» тримає в штаті досвідчених клінерів, які впораються з будь-якими завданнями по прибиранню, миттю вікон та хімчистці. Професійне обладнання та хімія допоможуть обезпилити чи обезжирити будь-яку поверхню в ваші квартирі чи будинку. Мобільні клінінгові бригади виїжджають на замовлення повністю укомплектовані, від вас потрібно тільки надати доступ до електрики та водопостачання.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Докладно ознайомитись з чек-листом по прибиранню можна за посиланнями:

   Компанія «Уборочка Київ» успішно працює по всім районам Києва та Київської області. Ми приїдемо прибрати квартиру чи офіс на Деміївку на проспекти Науки, Валерія Лобановського, Голосіївський, вулиці Голосіївська, Васильківська, Козацька, Деміївська, Віктора Забіли, Костанайська, Ужгородська, Гориста, П’ятигорська и других. Ми забезпечимо високоякісне післяремонтне прибирання в таких жилих комплексах, к ЖК Деміївка, ЖК Парк Авеню ВИП, ЖК Soho Residence, ЖК West House, ЖК Silver House, ЖК Ново-Деміївський, ЖК Бристоль, ЖК Панорама, ЖК Comfort Club, ЖК White Lines та інших новобудовах Деміївки.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!