Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир, офісів. Рембаза. Миття вікон.

   Клінінг на Рембазі

   Клінінгові послуги. Рембаза

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» спеціалізується на прибиранні як житлових, так і офісних чи складських приміщень. Ми гарантуємо високу якість прибирання та миття вікон, незалежно від об’єму робіт та їх складності. Це можуть бути як квартири, що здавалися в оренду та занедбані недобросовісними квартирантами, так і складську приміщення, в яких генеральне прибирання не проводилось десятки років.

   Прибирання квартир. Рембаза

   Наші клінінгові бригади готові начисто прибрати квартири як після ремонту, так і при генеральному прибиранні, як би давно попереднє не проводилось. В мікрорайоні Рембаза є декілька нових кварталів, в яких ми готові здійснити прибирання після ремонту та миття вікон, а в обжитих квартирах якісне генеральне прибирання.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   З докладною інформацією про пункти з яких складається прибирання можна ознайомитись у відповідних розділах:

   Наша клінінгова компанія працює по всій території Києва та Київської області. Замовити прибирання на Рембазу вже на завтра можна на вулиці Бориспільська, Старобориспільська, Привокзальна, Ялтинська, Славгородська, Миколи Хвилевого, Вінграновського, Поліська, Россошанська, Академіка Горбунова, Російська, Ігоря Качуровського, Волго-Донська, Тростянецька, Новодарницька, Костянтина Заслонського та інші куточки мікрорайону. Ми проведемо якісне генеральне або післяремонтне прибирання і в нових житлових кварталах, таких як  ЖК «Вудсторія», ЖК «Оберіг», ЖК «Оберіг 2», ЖК «Чарівне місто» та інших.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!