Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир та будинків. Жуляни. Миття вікон, хімчистка.

   Клінінг в Жулянах

   Клінінгові послуги. Жуляни

   Мікрорайон Жуляни різноманітний – тут і нові житлові квартали, і багатоповерхівки старіше, тут розкішні вілли та невеликі приватні будинки. Клінінгова компанія «Уборочка Київ» забезпечує в Жулянах всі види клінінгових послуг, як то генеральне або післяремонтне прибирання, в квартирах та приватних будинках. На кожен виїзд мобільна бригада виїжджає з професійним обладнанням, хімією, витратними матеріалами та інвентарем. Замовити прибирання в Жуляни можна на любий день – ми працюємо без вихідних, гарантуємо пунктуальність та ретельне виконання клінінгових робіт.

   Прибирання квартир та будинків в Жулянах

   В залежності від площі прибирання та її забрудненості, на об’єкт виїжджає від 2 до 10 спеціалістів. Перелік робіт узгоджується попередньо з менеджером нашої компанії. Окрім генерального або післяремонтного прибирання в договір можуть буди включені послуги по хімчистці м’яких меблів чи ковроліну, а також сезонне чи післяремонтне миття вікон.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Більш детальну інформацію та перелік робіт що виконуються під час прибирання дивіться у відповідних розділах сайту:

   Компанія «Уборочка Київ» працює по Києву та всій Київській області. Вже на завтра замовити прибирання в Жуляни можна на вулиці Михайла Максимовича, Сергія Колоса, Дмитра Луценко, Маршала Якубовського, Маршала Конєва, Отця Анатолія Жураковського, Героїв Війни, Павла Потоцького, Анатолія Лупиноса. Не залишаться без нашої уваги ЖК «Жуляни», ЖК «Мандарин», ЖК «Лондон Парк», ЖК «Манчестер Парк», ЖК «Скайленд», ЖК «Теремок», ЖК «Квартал Успішний» та ЖК «Паркленд».

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!