Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартири. Глеваха. Прибирання будинку, миття вікон.

   Клінінгова компанія Глеваха

   Клінінгова компанія. Глеваха

   Потрібно замовити прибирання квартири або будинку в Глевасі? Прибирання після ремонту в новому ЖК під Глевахою? Клінінгова компанія «Уборочка Київ» завжди готова здійснити будь-який вид прибирання, в тому числі миття вікон та хімчистку м’яких меблів або ковроліну. Достатньо просто зателефонувати по нашим телефонам або залишити заявку на консультацію на сайті. Наші менеджери детально розкажуть як відбувається генеральне чи післяремонтне прибирання, що в нього входить та скільки коштує прибирання будинку в Глевахе.

   Прибирання будинків, квартир в Глевасі

   Після узгодження переліку клінінгових послуг та їх вартості – в погоджений час на прибирання вашого будинку чи квартири в Глевасі приїде мобільна клінінгова бригада. Спеціалісти будуть оснащені всім необхідним обладнанням, інвентарем, витратними матеріалами та хімією. Від вас буде потрібно тільки забезпечити доступ до електро- та водопостачання.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Детальний опис тих чи інших послуг – у відповідних розділах сайту:

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» працює у всіх населених пунктах Київської області. Замовити прибирання квартири в Глевасі вже на завтра можна по вулицям Київська, Вокзальна, Залізнична, Лісова, Садова, Фастівська, Боженко, Ступки та інших.

   Ми здійснимо професійне генеральне або післяремонтне прибирання в таких житлових комплексах як ЖК Greenландія (Грінландія), ЖК на вулиці Вокзальна 49, ЖК на вулиці Вокзальна 11А, ЖК на вулиці Ботанічна 19, ЖК на вулиці Вокзальна 53, ЖК Верба, ЖК Затишна Оселя и ЖК на вулиці Вокзальна 22.

   Прибирання будинку та миття вікон забезпечимо також в оточуючих Глеваху селах, таких як Крушинка, Зелений Бор, Мархалівка, Зайцев, Іванків, Малютянка, Кожухівка, Варовичі, Липовий Скиток, Данилівка, Багрин, Калинівка, Крячки.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!