Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Клінінгова компанія. Куренівка.

   Клінінг на Куренівці

   Клінінг. Куренівка

   Клінінгові послуги з кожним роком набувають популярності, все більше родин віддають перевагу якісному прибиранню недорого від спеціалістів замість витрачання часу та сил на рутину. Клінінгова компанія «Уборочка Київ» забезпечить повний спектр послуг з генерального або післяремонтного прибирання вашого будинку чи квартири. Куренівка – нестандартний мікрорайон – тут і приватний сектор, і нові житлові квартали як ЖК Навігатор. Саме гнучкість у підборі послуг нашою клінінговою компанією дозволяє вирішувати завдання навіть в найскладніших ситуаціях.

   Прибирання квартир і будинків на Куренівці

   Наша клінінгова компанія надає повний комплекс послуг по прибиранню квартир та будинків на Куренівці. Це може бути як комплексне прибирання приміщення, так і частково, наприклад, тільки кухні та санвузла. В будь-якому випадку, робота буде виконана максимально якісно та вчасно.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Більш детальну інформацію та перелік робіт що виконуються під час прибирання дивіться у відповідних розділах сайту:

   Компанія «Уборочка Київ» працює по Києву та всій Київській області. Вже на завтра замовити прибирання на Куренівку можна на вулиці Кирилівська, Вишгородська, Білицька, Лугова, Марка Вовчка, Вербова, Шахтарська, Сім’ї Кульженків, Казанська, Боровиковська, Добринінська, Куренівська, Сирецька, Копиловського, також в ЖК Навігатор та ЖК Мінський.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!