Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Клінінг на Лісовому проспекті. прибирання, миття вікон, хімчистка.

   Клінінг на Лісовому

   Клінінгова компанія. Лісовий масив

   Генеральне прибирання квартир на Лісовому масиві є затребуваною послугою. Особливо це стосується квартир, що здаються в оренду – прибирання після квартирантів перед заселенням нових. Клінінгова компанія «Уборочка Київ» гарантує якісне прибирання як квартир, що здаються в оренду, так і сезонне генеральне прибирання з миттям вікон для власників, що мешкають в своїй квартирі. Прибирання після ремонту також є нашою спеціалізацією, хоч і кардинально відрізняється від генерального прибирання обжитого помешкання.

   Прибирання квартир на Лісовому масиві

   Бригада професійних клінерів приїжджає на об’єкт з усім необхідним обладнанням, інвентарем і хімією в узгоджений час та виконує генеральне або післяремонтне прибирання на найвищому рівні. Плитка та ламінат будуть блищати без розводів, на кухні не залишиться жир, а в санвузлах водний камінь та мильний наліт. За декілька годин ваша оселя засяє чистотою та наповниться свіжістю.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Що входить в той чи інший вид прибирання, або послугу – дивіться у відповідних розділах сайту:

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» виконує професійне прибирання квартир, будинків та офісів по Києву та всій Київській області. Замовити прибирання вже на завтра в мікрорайон Лісовий можна на такі вулиці як Братиславська, Кубанської України, Кіото, Миколая Матеюка, Милютенко, Шолом-Алейхема, Академіка Курчатова, Космонавта Волкова та Лісовий проспект.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!