Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир, будинків. Корчувате. Миття вікон.

   Клінінг в Корчуватому

   Клінінгова компанія. Корчувате

   Корчувате – мікрорайон Києва, що знаходиться на березі Галерної затоки Дніпра. Літом це місце для відпочиваючих на пляжі, взимку – для поціновувачів рибної ловлі з льоду. Прибирання квартир, будинків та офісів в Корчуватому вже давно стало затребуваною послугою. В деяких квартирах люди замовляють клінінг щоб освіжити простір та запобігти появі пилових відкладень, грибку та плісняви. Інші телефонують замовити прибирання в Корчуватому після ремонту – косметичного або капітального якщо квартиру купують нові власники.

   Прибирання квартир. Корчувате

   Клінери компанії «Уборочка Київ» виїжджають зі всім необхідним обладнанням, інвентарем, хімією та витратними матеріалами. Як правило, бригада складається з 2-10 професійних клінерів, залежно від площі прибирання та його складності. В деяких випадках бригада підсилюється альпіністами-скломийниками для миття складних панорамних вікон на великій висоті. За необхідності, ми беремо з собою обладнання для хімчистки м’яких меблів або покриття підлоги.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Чек-лист по пунктам різних типів прибирання можна переглянути за посиланнями:

   Наша клінінгова компанія працює по всій території Києва та Київської області. Замовити прибирання на Новобіличі вже на завтра можна на вулиці Набережно-Корчуватська, Плещеєва, Вітянськая, Новопирогівська, Мисливська, Острівна, Столичне шосе, а також ЖК Тиха Гавань.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!