Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир. Харківський. Миття вікон, хімчистка.

   Клінінг. Харківський

   Клінінгова компанія. Харківський масив

   Клінінг на Харківському масиві – це необхідна послуга для багатьох родин, які віддають перевагу витрачати свій вільний час на більш приємні речі, ніж рутинне прибирання квартири. Тим більше, професійна клінінгова компанія зробить прибирання набагато якісніше та з застосуванням професійного обладнання та хімії. Замовити миття вікон на Харківському масиві також краще у професіоналів, особливо якщо вікна панорамні або знаходяться на верхніх поверхах.

   Прибирання квартир на Харківському

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» пропонує всі види послуг по прибиранню – після ремонту, після дезінсекції, після орендаторів і так далі. Вам достатньо замовити зворотній дзвінок і узгодити з менеджером тип прибирання, об’єм робіт, дату проведення прибирання та його вартість. В назначений час бригада клінерів приїде до вас і ваша оселя засяє чистотою та блиском.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Більш докладно з переліком послуг можна ознайомитись за посиланнями:

   Компанія «Уборочка Київ» успішно працює по всім районам Києва та Київської області. Ми приїдемо прибрати квартиру чи офіс на Харківський на проспект Миколи Бажана, Харківському шосе, вулицях Ревуцького, Славгородська, Вишняківська, Архітектора Вербицького, Вирлицька, Декабристів, Степана Олейника, Тростянецька, Російська, Михайла Кравчука, Горлівська та іншіх Професійне прибирання ми готові забезпечити в житлових комплексах ЖК «Метрополія», ЖК «Olympic Park», ЖК «Terracotta», ЖК «Лебединий», ЖК «Ревуцький».

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!