Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Клінінг Бровари. Прибирання квартир, миття вікон.

   Уборка квартир, мойка окон Бровары

   Клінінг. Миття вікон. Бровари

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» надає повний спектр послуг по прибиранню квартир, будинків та миттю вікон в Броварах. Вам не потрібно буде витрачати свої зусилля та час на таке не найприємніше заняття як прибирання –  ми зробимо це за вас на найвищому рівні. Наші спеціалісти виконають прибирання після ремонту, генеральне прибирання, вимиють вікна та почистять дивани та матраци.

   Прибирання квартир і будинків в Броварах

   Все що від вас потрібно – залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати на один з номерів. Наші менеджери детально вам розкажуть: як відбувається прибирання, скільки коштує та чи інша послуга та на яку дату її можна замовити. Якщо всі умови вам підходять, то в узгоджений час до вас приїде клінінгова мобільна бригада, яка укомплектована необхідним інвентарем, професійним обладнанням, хімією та витратними матеріалами. Декілька годин роботи і ваш дім засяє чистотою та запахне свіжістю.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Детально ознайомитись з пунктами прибирання можна в розділах:

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» працює в межах всій Київської області. В Броварах вже завтра ми можемо забезпечити високоякісний клінінг на вулицях Київська, Ярослава Мудрого, Степана Бандери, Дмитра Янченко, Старотроицька, Івана Франко, Євгена Зеленського, Пушкіна, Грушевського, Гагаріна, Олега Онікієнко, Сергія Москаленко, Олімпійська, Підприємницька, Броварської Сотні, Симона Петлюри, Василя Стефаника, Павла Чубинського, Козацька, Василя Симоненко, В’ячеслава Чорновола, Ольги Кобилянської, Академіка Амосова, Миколи Костомарова, Тургенєва та буд-якій іншій точці Броварів. На найвищому рівні ми забезпечимо генеральне прибирання або прибирання після ремонту в таких житлових комплексах як ЖК «Лавандовий», ЖК «Лісовий квартал», ЖК «Palladium», ЖК «Krona Park», ЖК «Madison Gardens», ЖК «Krona Park II», ЖК «Атлант на Київський», ЖК «Саванна Сіті», ЖК «Олімпійський», ЖК «на Симона Петлюри 21б», ЖК «А12 на Симоненко», ЖК «Scandia», ЖК «Гранд Парк», ЖК «А12 на Олімпійський», ЖК «Гетьманський», ЖК «на Грушевського 21А», ЖК «Трояндовий», ЖК «Нові дома», ЖК «Ярославський», ЖК «Соборна Фортеця», ЖК «на Шолом-Алейхема 96», ЖК «Оваціо», ЖК «на Тараса Шевченко 4б», ЖК «на Сергія Москаленко 8Б», ЖК «Атлантис», ЖК «Едем», ЖК «на Грушевського 17Г», ЖК «Жовтень», ЖК «Соборний», ЖК «Княжицький двір».

   Генеральне та післяремонтне прибирання ми забезпечимо в навколишніх з Броварами населених пунктах, таких як Скибин, Калинівка, Перемога, Квітневе, Красилівка, Требухів, Княжичи.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!