Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир, офісів. Святошино. Миття вікон.

   Клінінг на Святошино

   Клінінгова компанія на Святошино

   Святошино – один з найстаріших мікрорайонів Києва. Це жваве місце, де спальні багатоповерхівки оточують велику транспортну розв’язку автобусів, поїздів, метро, маршруток тощо. Клінінгові послуги на Святошино завжди затребувані, тому що власникам квартир просто не вистачає часу та сил прибирати після роботи самостійно, а тим більше мити вікна чи намагатися вивести плями з дивану чи матрацу.

   Прибирання квартир. Святошино

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» забезпечить генеральне або післяремонтне прибирання та миття вікон будь-якої складності та на будь-якому поверсі. Наші професійні спеціалісти повністю обезпилять приміщення, очистять від водного каменю та мильного нальоту душову кабіну та плитку, натруть до блиску сантехніку, видаллять на кухні жир зі всіх поверхонь та зроблять вікна ідеально прозорими. Мобільна клінінгова бригада, що виїжджає на прибирання, завжди з собою професійне обладнання, хімія, витратні матеріали та інвентар. Від вас потребуватиметься лише надання доступу до водопостачання та електрики. Через декілька годин ви зайдете в свою квартиру, що наповнена свіжістю та сяє чистотою.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Чек-лист по пунктам різних типів прибирання можна переглянути за посиланнями:

   Наша клінінгова компанія працює по всій території Києва та Київської області. Замовити прибирання на Святошино вже завтра можна на проспект Перемоги, по вулицям Академіка Туполєва, Святошинська, Депутатська, Чистяківська, Стрийськая, Галаганівська, Михайла Котельникова, Верховинна, Львівська, Івана Крамського, Федора Кричевського, Жмеринська, Якуба Коласа, Анатолія Петрицького, Феодори Пушиної, Миколи Краснова та будь-якій іншій. Приберемо в таких житлових комплексах як ЖК Відпочинок, ЖК Верховина, ЖК Святобор Парк, ЖК Chalet, ЖК Святошинський, ЖК Вікторія, ЖК New Smart 3 та інших новобудовах Святошино.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!