Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир, миття вікон, хімчистка. Вітряні Гори.

   Клінінг на Вітряних Горах

   Клінінг в мікрорайоні Вітряні Гори

   Ще років 20 тому послуги професійної клінінгової компанії були чимось захмарним, асоціювались з дорожнечею та надлишковою статтею витрат сімейного бюджету. Роки пройшли і послуга прибирання квартири чи будинку професіоналами стає все більш повсякденною. Дім-робота-дім, готування їжі, заняття з дітьми. На прибирання або не залишається часу, або вона виснажує та доводиться прикладати неймовірну кількість зусиль.

   Генеральне прибирання раз на декілька місяців професійною клінінговою компанією обійдеться набагато дешевше потрачених зусиль та нервів. До того ж, результат буде набагато краще, адже клінери компанії «Уборочка Київ» мають величезний досвід в прибирання квартир, будинків та митті вікон будь-якої складності.

   Прибирання, миття вікон, хімчистка на Вітряних Горах

   Спеціалісти нашої клінінгової компанії виконають прибирання будь-якої складності – від видалення товстого шару жиру на кухні до миття панорамних вікон на останньому поверсі багатоповерхової новобудови. Видалити плями з дивану або інших м’яких меблів також не є проблемою – професійні руки клінера у взаємодії з професійними обладнанням та хімією справляться і з цим завданням.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Більш детально перелік послуг можна переглянути у відповідних розділах:

   Компанія «Уборочка Київ» працює по Києву та всій Київській області. Вже на завтра замовити прибирання на Вітряні Гори можна в ЖК Паркове місто, а також на вулиці Світлицького, Осиповського, Вітряні Гори, Межова, Івана Їжакевича, Западинська, Галицька та інші.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!