Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання офісів

   Уборка офисов Киев

   Деякі об’єкти, прибрані компанією Уборочка Київ

   Прибирання після ремонту салону краси в Комфорт Таун

   Уборка салона красоты Киев

   Прибирання та миття вікон після ремонту в Бізнес-центрі Каньйон

   Уборка офиса после ремонта

   Уборка большого бизнес центра

   Прибирання офісу перед заїздом нової фірми в БЦ Астарта

   Уборка офиса в Астарте

   Уборка офиса перед въездом

   Прибирання офісу на Подолі в БЦ Иллінський після ремонту

   Уборка офиса после ремонта

   Прибирання після ремонту офісу на Набережній

   Уборка офисов на Подоле

   Прибирання офісу на Подолі

   Уборка офисов. Подол.

   Прибирання в косметологічній кліниці

   Уборка в косметологии

   Прибирання офісної будівлі та миття вікон після ремонту на Набережному шосе

   Уборка офиса на Подоле

   Уборка офисов Подол

   Прибирання шкільного класу та мийка вікон на Оболоні

   Уборка и мойка окон в школе

   Прибирання офісного приміщення на Контрактовій площі

   Уборка офиса на Подоле

   Уборка офиса. Контрактовая площадь.

   Прибирання приміщення під офіс після ремонту на Коновальця 36Е

   Уборка офиса на Печерске

   Прибирання офісу в БЦ Иліинський

   Уборка офиса на Подоле

   Уборка офиса на Подоле (БЦ Ильинский)

   Прибирання перед відкриттям бібліотеки “СВІТЛО” на Воздвиженці

   Уборка библиотеки на Воздвиженке

   Уборка санузлов в библиотеке

   Прибирання офісу після спрацювання пожежної сигналізаціїУборка после пожарной пены

   Уборка после пожарных

   Професійне прибирання офісів в Києві та Київській області

   Офісне приміщення є обличчям компанії, від його чистоти напряму залежить лояльність клієнтів, а також настрій та працьовитість співробітників. Для підтримання затишного та комфортного мікроклімату на робочому місці, необхідно регулярно проводити прибирання офісних приміщень. Самостійно підтримувати чистоту важко, бо є купа інших більш важливих робочих завдань, а брати на постійну роботу прибиральницю може бути невигідно та не завжди зручно. Набагато більш престижно скористатися послугою прибирання офісу в Києві від професійної клінінгової компанії «Уборочка Київ», яка сформує необхідний комплекс послуг персонально для вашого приміщення.

   Клінінг офісу від компанії «Уборочка Київ» вирішує всі проблеми прибирання приміщень, чи то комплексне прибирання в ранковий час до початку робочого дня, чи то вечірній час, в в вихідні дні по бажанню замовника, а також терміновий виїзд спеціаліста в будь-який час. Послуги по прибиранню офісів – це зручно, адже справжні професіонали якісно та швидко впораються з усіма видами забруднень за допомогою спеціального обладнання та високоякісних миючих засобів. Якщо замовити прибирання офісу на постійній основі, можна назавжди позбавитись необхідності постійної закупівлі хімії, інвентарю та вигідніше використовувати приміщення для його зберігання.

   Прибирання офісу на кращих умовах

   Підписуючи договір на прибирання офісу в Києві з нашою компанією, або замовляючи разову послугу, ви отримуєте безліч переваг:

   • економія. Вам не прийдеться брати в штат прибиральницю, закупати обладнання, хімію та витратні матеріали. Наші ціни досить доступні, особливо якщо підписувати договір на щомісячне прибирання;
   • зручність. Наші професійні клінери приїдуть в зручний час повністю укомплектовані обладнанням та миючими засобами. Вони оперативно і якісно виконають комплекс дій по наведенню ладу в офісі на регулярній основі або після нарад, корпоративів чи інших заходів;
   • індивідуальний підхід. Ви можете обирати оптимальний пакет послуг, що підходить саме для вашого офісу, вирішити як часто має проводитись прибирання та що в нього має входити. Прибирання офісів клининг-компанією «Уборочка Київ» виконується згідно всіх побажань та завдань замовника якісно, швидко та професійно.

   Вигідна відмінність клінерів від звичайних прибиральниць – це завжди охайна зовнішність, ввічливість та привітність. Вони ніколи не заважають робочому процесу телефонними розмовами, не відволікають персонал, максимально непомітно, не привертаючи зайвої уваги, виконають власну справу. В процесі прибирання використовуються виключно одноразові витратні матеріали, а брудне ганчір’я, яке можна побачити в руках найманих прибиральниць, залишилися в далекому минулому завдяки появі клінінг-сервісу.

   Під час прибирання офісів в Києві ціна на послугу біль ніж доступна більшості компаній і співвідношення ціна/якість в даному випадку ідеальне. Більше ви не побачите порох на лампах, рослинах, елементах декору, плінтусах, радіаторах опалення, дверях та дверних блоках. Прибирання виконується максимально ретельно і охоплює навіть важкодоступні місця. Забруднення з оргтехніки наші майстри клінінгу видаляють спеціальними серветками після чого обробляють поверхню антистатиками.

   Щоденне прибирання офісу в Києві виконується зранку або ввечері, не під час роботи замовника та контролюється персональним менеджером, який відслідковує періодичність кожного виду прибирання відповідно договору та технічного завдання. Для підтримки чистоти при великій кількості відвідувачів можливе проведення підтримуючого прибирання протягом робочого дня. Якщо потрібне постійне перебування нашого клінера на території замовника – компанія може надати таку можливість. При такому прибиранні офісу ціна розраховується з урахуванням часу, завдань та особливостей приміщення.

    

   Відгуки

   Лена С.

   Викликала Уборочку на прибирання після ремонту в Вишневе. Квартира невелика, але неакуратні будівельники залишили багато пилу, була фарба на стінах та підлозі. За 8 годин роботи спеціалісти клінінгової компанії привели квартиру в стан – хоч завтра заїжджай. Повністю обезпилили, видалили кожну цятку фарби. Запилені радіатори продули парогенератором, підлогу мили з дезінфікуючою хімією. Доречи, підлога залишилась без розводів. Домовились на генеральне прибирання раз на півроку. Дякую, буду рекомендувати!

   Діана Н.

   Довго розглядала варіанти де замовити прибирання будинку в Козині, щоб оперативно та не за всі гроші світу. Пропозиція Уборочки підійшла за всіма параметрами – виїзд і оцінка робіт безкоштовно, виїзд бригади на два дні також пішов бонусом. Будинок готувала до продажу, тому вимоги були високі – все потрібно було натерти до блиску, в тому числі люстри. Роботу розбили на два дні, щоб нічого не пропустити і на другий день натерти до блиску та без розводів підлогу. Результатом залишилася задоволена, як і остаточною вартістю – в інших компаніях одразу називали ціну на 15-20% вище. Весь інвентар та хімію клінінгова компанія привезла з собою, від мене потребувалось лише по закінченню прийняти роботу. Рекомендую Уборочку – якісна клінінгова компанія.

   Оксана К.

   Вирішила замовити клінінг після виїзду квартирантів, які виявились не дуже охайними. Кухня в жиру, душова кабіна в нальоті, диван в плямах. Про липку плитку на підлозі навіть не згадую. На оцінку приїхав менеджер, уважно все подивився, домовились по вартості та даті. Доречи, якщо б не домовились – нічого платити було б не треба, виїзд на оцінку у них безкоштовний. Через два дні приїхала бригада Уборочки Київ і привела квартиру майже до ідеального стану – я навіть не очікувала на такий результат, морально готувалася до дрібного ремонту. Дякую за допомогу і побільше клієнтів!

   Олександр Н.

   Пишу відгук після повторного запрошення клінерів Уборочки. Клінінг замовляю регулярно, але це перша компанія, до роботи якої важко висловити претензії. Пунктуальність, наявність всього необхідного, ввічливі та акуратні робітники. Були деякі зауваження по дрібницям, але їх моментально усували та враховували всі побажання. Менеджер був постійно присутній в квартирі, тому з точки зору організації все було відмінно. Квартиру 70 квадратних метрів прибрали 3 клінера за 6 годин. Сподобався аромат дезінфікуючої хімії, якою мили підлогу перед завершенням робіт. Рекомендую до співпраці.

   Катерина К.

   Запрошували спеціалістів компанії Уборочка на прибирання квартири після ремонту на Софіївську Борщагівку. Непокоїло як вони впораються з миттям панорамних вікон на 15 поверсі. Неспокій був даремним – професійно зняли плівку з рам, вимили рами та скло. І все це за доволі низької температури. По прибиранню квартири також питань не виникало – 4 спеца впорались за 8 годин при площі 130 квадратів. Сподобалось дбайливе та акуратне ставлення до всього та реакція на всі зауваження та побажання. Отже, якісно підготували квартиру до заселення. Буду давати контакти друзям та знайомим.

   Яна П.

   Довго не наважувались довірити прибирання в своєму будинку незнайомим людям, хай навіть відомій клінінговій компанії. Вмовили наші друзі, які мешкають недалеко – мі в Лісовому кварталі, вони в Крона парк в Броварах. Квартира хоч і невелика, але на генеральне прибирання та миття вікон приїхало 3 спеціаліста та працювали з 9 до 16. Додатково замовляли внутрішню мийку духової шафи та хімчистку дивана, бо в нас дві кішки. Тепер я дуже вдячна друзям, вони були праві – якість прибирання компанією Уборочка на відмінному рівні, рівно як і безпека. Менеджер майже весь час знаходився на місці та контролював процес роботи. Ціна була завчасно зафіксована по фотографіям квартири через вайбер і виявилась цілком доступною, особливо приємно, що за виїзд до Броварів додатково нічого не нараховували. Рекомендую Уборочку та її спеціалістів.

   Олена М.

   Замовляла клінінгову компанію по рекомендаціям, в інтернеті не шукала. Необхідно було прибрати частину будинку в Глевасі – вимити кухню, доволі брудний холодильник, витяжку. Крім того, на відкритій веранді треба було відмити від бруду та павутиння пластикові панелі на стелі та стінах. Приїхало дві людини – менеджер та спеціаліст по прибиранню. Приїхали повністю озброєні обладнанням, хімією, зі своєю стрем’янкою та фібрами. За 4 години все було зроблено, такого результату я навіть не очікувала. Прибирання виконувалась «як для себе», я була присутня в будинку і впевнена в цьому. З впевненістю буду рекомендувати Уборочку своїм знайомим.

   Ганна

   Вирішили з чоловіком зробити сюрприз моїм батькам поки вони були на дачі та замовили генеральне прибирання квартири. Результат просто вразил - ніколи не бачила квартиру в такому гарному стані. Чистота всюди - і на кухні, і в санвузлах, і в кімнатах. Дуже ввічливий персонал - реагують на будь-які зауваження та побажання. Рекомендую "Уборочку" всім знайомим.

   Ольга (виконавчий директор)

   Це перший досвід прибирання на аутсорсінгу та одразу в ціль. Працюємо з Уборочкою вже декілька місяців і жодного разу вони нас не підвели ані по термінам, ані по якості прибирання. Крім того, ціни дійсно трохи нижче середніх, але це ніяк не впливає на професійність підрядника.

   Іван Сергійович (дизайнер)

   Одразу після спроектованого мною ремонту будо всього дві доби на прибирання нової квартири – піджимали строки по в’їзду власників. Викликав спеціалістів компанії «Уборочка» та був вражений швидкістю та якістю роботи. Дворівнева квартира буквально засяяла, ніби будівельні роботи й не проводились. Рекомендую цю клінінгову компанію як відповідального та якісного підрядника.

   Вікторія

   Наш ремонт тривав на протязі довгого часу, тому після його завершення сил самостійно прибирати будівельні залишки та інший бруд просто не залишилось. Наші знайомі порекомендували компанію «Уборочка», яка й надала нам послуги з прибирання квартири. Ми абсолютно задоволені результатом, який нас порадував. Окремо хочеться відзначити ввічливих робітників, які за короткий проміжок виконали свою роботу на відмінно. Тепер в нашій квартирі царить абсолютна чистота, яку важко було навіть уявити. Виражаємо вдячність всім робітникам компанії та бажаємо побільше вдячних клієнтів.

   Олена

   Доброго часу доби! Так склалося, що мені довелось звернутися за послугами до спеціалістів після задимлення квартири. Зовсім недавно бригада закінчила працювати, а я, в свою чергу, вважаю доречним написати цей відгук. Дівчата «врятували» в прямому сенсі цього слова мої стіни та стелю. Я не повірила своєму щастю, коли приймаючи роботу, побачила свою квартиру в первісному вигляді. Команда молодих спеціалістів почистили всі меблі, що навіть не чутно запах горілого. Я дуже задоволена, що потрапила до рук професіоналів. Тепер за допомогою тільки до них, і всім своїм знайомим буду рекомендувати їх з найкращого боку.

   Віка

   Доброго дня всім читачам відгуків про компанію «Уборочка Київ». Не люблю їх писати, але цього разу не втрималась. Напевно, багато людей обирають послуги по відгукам інших, тому, сподіваюсь, мій досвід буде корисним. З ріку в рік після кожної зими я зіштовхуюсь з такою неприємною процедурою як миття вікон. Цього разу я сказала «Все, доста!». Вирішила запросити людей, які виконають роботу за мене, а я не буду перейматися й боятися висоти при митті. Компанія, яку я обрала, виявилась прекрасною. Прийшли спеціалісти, все помили, вікна чисті, жодного розводу та й ціна абсолютно лояльна. Тепер буду звертатись за допомогою тільки до вас. Дякую за чисті вікна!

   Ганна

   Хочеться подякувати компанії «Уборочка» за наданий професіоналізм та за те, що люди справді працюють на совість. Через те що я мешкаю в іншому місті, а тут у мене квартира, я вирішила її здавати в оренду. Коли мешканці вирішили з’їжджати, я приїхала приймати квартиру. Стан кухні був жахливим, усюди застарілий жир та бруд, кахель був в такому стані, не неможна було зрозуміти якого він кольору. Сусідка порадила компанію, в яку я й звернулася. Я жодного разу про це не пожалкувала, працівники навели порядок на кухні всього за декілька годин – плитка блищить, плита сяє, все як треба. Тепер кухня як нова і готова приймати нових орендаторів. Ще раз дякую.

   Катерина

   Висловлюю щиру вдячність двом прекрасним працівницям компанії «Уборочка», які наповнили чистотою нашу нову оселю. Зовсім недавно ми придбали квартиру, судячи з усього, попередні власники були не дуже охайними людьми. Я цілий день знаходжусь з дітьми й часу на капітальне прибирання зовсім не вистачає. Заїжджати в брудну квартиру з дітьми – це зовсім не варіант. І зовсім випадково потрапила в інтернеті на рекламу саме того, що мені потрібно. Зателефонувала по номерам на сайті і вже наступного дня прийшли дві дівчина, які за півдня навели суперовий порядок. Дякую дівчатам, я не знаю щоб ми без вас робили. Хочеться побажати компанії процвітання та побільше замовлень, це супер, що є така допомога.

   Інга

   Часто користуюся послугами клінінгових компаній, так як здаю 2 квартири, а прибирати їх самостійно не вистачає часу через основну роботу. Останнього разу залишилась дуже незадоволена виконаною роботою компанії, в яку зверталась не вперше. Знайома порекомендувала «Уборочку» и я сюди звернулась. Я задоволена наданими послугами та доступною ціною, що також важливо. Квартира сяє та пахне свіжістю, ванна та раковини стали білосніжними, а кахель переливається від чистоти. Побільше б таких відповідальних компаній в нашому місті! Дякую за виконану працю та буду вдячна за знижку постійному клієнту.

   Оксана

   Декілька місяців ремонту виснажили нас настільки, що коли роботи завершились, сил прибирати вже зовсім не було. А сміття та пилу, варто відзначити, залишилось чимало. Добре що наші друзі вчасно дали корисну пораду та порекомендували спеціалізовану компанію, яка займається професійним прибиранням квартир після ремонту. Праця співробітників клінінгової компанії не просто нас порадувала, ми були в захваті від побаченого. Прибирання виконали якісно та вклалися в строки. В квартирі тепер ідеальний порядок, все блищить чистотою. Дякую за роботу, буду вас радити друзям!

   Ріта

   Доброго часу доби. Хочу висловити свою вдячність працівникам клінінгової компанії, в яку мені пощастило звернутися. Зазвичай я сама займаюсь прибиранням, не довіряючи нікому цю справу. Але миття вікон після зими викликає масу труднощів, адже я панічно боюсь висоти. Кожен рік я здійснювала подвиг, миючі віконні конструкції, намагаючись не дивитися вниз. На цей раз я вирішила не мучити себе та довірити даний процес професіоналам. І я не крапельки про це не жалію. Хлопці швидко та недорого вимили вікна, зробивши їх прозорими та блискучими. Тепер я знаю, що краще звернутися по допомогу, чим нервувати та переживати. Велике дякую! Обов’язково буду рекомендувати всім знайомим.

   Ольга

   Придбали нову квартиру, не було меж радості. Але як виявилось, заїжджати в неї неможна – попередні господарі не відрізнялися охайністю. Порадившись з чоловіком, вирішили що самостійно не впораємось, потрібна допомога професіоналів. В інтернеті знайшли компанію Уборочка Київ, яка надає послуги з прибирання квартир. Почитали відгуки та вирішили, що це саме те, що нам треба. Клінери швидко стали до роботи, впорались з завданням навіть раніше, ніж обіцяли. Коли ми прийшли приймати квартиру, то були шоковані результатом. Чіплятись було просто ні до чого. Все було ідеально вимито, очищено, натерто до блиску. Дякую вам за професіоналізм! Буду всім знайомим рекомендувати вашу фірму.

   Галина

   Недавно в нашій квартирі трапилась біда, виникло задимлення через несправність проводки. Самостійно вирішити проблему нам, нажаль, не вдалося. Звернулась за допомогою до спеціалістів. Зараз хочу висловити подяку своїм рятівникам. Клінінг «на ура» впорався з поставленою задачею. Коли вони тільки починали свою роботу, я й гадки не мала, що результат буде настільки вражаючим. Коли приймала роботу – не повірила своїм очам. Все блищало, запаху кіптяви взагалі не було чутно. Самостійно я б ніколи не змогла так швидко та якісно повернути квартиру в жилий стан. Тепер рекомендую всім знайомим компанію Уборочка Київ. Дуже дякую за вашу працю!

   Ксенія

   Прибирання – це не моя фішка. Я настільки втомлююся на роботі, що сил на цю справу в мене не вистачає. Тим паче я вважаю, що кожен має займатися тим, що в нього добре виходить. У мене ось прибирати зовсім не виходить, тому я довіряю чистоту своєї квартири професіоналам. Клінери раз на місяць проводять у мене генералку. І треба сказати, що вони роблять це на вищому рівні. Кухня, ванна, вікна та все інше сяє чистотою. І виконується прибирання неймовірно швидко. Радує й доступна ціна, яка не впливає на високу якість надаваємих послуг. Всім рекомендую компанію Уборочка й сама буду продовжувати звертатися!

   Антон

   Нечасто пишу відгуки, але в даному випадку було б неправильно з мого боку не подякувати дівчатам за роботу. Вони виконали свою роботу на відмінно! Коли я вирішив здавати свою квартиру, я й гадки не мав, що її так загадять. Після «квартирантів» я не пізнав свою двушку! Все в пилу, сантехніка вкрита нальотом, кухня залита жиром та просякнута кіптявою. Поскаржився сусідці – вона порадила звернутися в клінінгову компанію. Зараз я дуже радий, що прислухався до її порад. Кухню вимили так, я її не пізнав – наче нова. Всі поверхні блищать як і раніше. Дякую, ваша компанія мене виручила, обов’язково скористуюсь послугами наступного разу! Гарних вам клієнтів!

   Олег

   Не можу не відмітити професійність клінерів, які проводили прибирання в нашій квартирі. Після косметичного ремонту все будо в пилу, підлогу забруднили шпаклівкою, забруднили меблі, розводи на кахлі, а через вікна взагалі нічого не було видно. Оглянувши свою оселю та тверезо оцінивши ситуацію, мі з дружиною зрозуміли, що самі порядок не наведемо. Да і часу на цю справу особливо немає. Дякуємо спеціалістам клінінгової компанії «Уборочка Київ», які всього за один день зробили стільки роботи, з якою б ми не впорались за тиждень. Були враховані всі наші побажання, все ідеально вимито, вікна та дзеркальні поверхні блищать. Ми до сих пір у захваті від результату роботи. Обов’язково будемо рекомендувати вашу фірму друзям та знайомим.

   Ігор

   Моя сестра живе далеко та нечасто приїжджає до нас у гості. Але трапилось диво, її чоловіку дали відпустку і вони вирішили на місяць приїхати до нас. І все було б чудово, якби не художні таланти моїх племінників. Одному 3 роки, другому 4,5. Як ви розумієте, це вік коли хочеться пізнати одразу весь світ. Отже, коротко що трапилось, малюки обмалювали двері, посипали мукою килим, проводили якісь експерименти в ванній. Після їх від’їзду мій дім був схожий на фортецю після нальоту загарбників. Зателефонував в клінінгову компанію «Уборочка Київ», пояснив ситуацію .День роботи професіоналів і моя оселя знов сяє чистотою. З завданням впорались на відмінно! Можна знов запрошувати моїх улюблених племінників, нехай розважаються.

   Вікторія

   Я люблю тварин, але жити з ними не можу. Дратує запах, вовна тощо. У мене є квартира, яку я здаю, але з умовою, що жити там з тваринами категорично заборонено. Але після однієї орендарки я відчула в приміщенні стійкий запах кішки, який зводив мене з глузду. Довго злилася, намагалася самостійно його знешкодити, але марно. Знайомі порадили звернутися в клінінгову компанію, яка надає послуги по прибиранню приміщень. Подзвонила, розповіла про свою біду. В цей же день приїхали співробітники цієї фірми та почали працювати. Чесно, я не вірила, що їм вдасться позбавити квартиру цього запаху. Але результат наявний, все виконали на відмінно. Приміщення пахне свіжістю та чистотою.

   Володимир

   Довго не наважувались замінити в квартирі радіатори, але опалювальний сезон в цьому році показав, що зробити це потрібно якнайшвидше. Замінили в принципі швидко, але в квартирі залишився такий безлад, що туди боязко було заходити. Хотіли своїми силами провести генералку, тим паче що давно її не робили, але вирішив зробити дружині подарунок та викликав клінінгову компанію "Уборочка Київ". Замовив послугу генерального прибирання, дочекався клінерів, пояснив їм ситуацію та пішов з дружиною в гості на весь день. Вже ввечері в квартирі все блищало. Описати мої емоції простими словами неможливо. Оселя ідеально чиста, дружина не втомлена та радісна. За такі гроші - це неймовірний результат. Тепер буду звертатися тільки до вас!

   Олександр

   Я поки що холостий, отже займатись прибиранням в моїй оселі нікому. Тому питання чистоти я довіряю клінінговим компаніям. За декілька років я вже встиг оцінити роботу не однієї фірми. Були свої плюси в їх прибиранні і мінуси. Я замовник доволі прискіпливий, приділяю багато уваги дрібницям. Але відгуків ще нікому не писав. В даному випадку не можу стриматись і не відзначити роботу спеціалістів, які проводили прибирання в моїй квартирі. Вони уважно вислухали всі мої побажання, зпрацювали швидко та якісно. Все на своїх місцях, поверхні чисті, сантехніка блищить, в квартирі запах свіжості. Тепер буду звертатися виключно в компанію "Уборочка Київ". Тим паче, що ціна на послугу значно нижче ніж в інших клінінгових компаніях.

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!