Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Клінінгова компанія. Воздвиженка.

   Клінінг на Воздвиженці

   Клінінгові послуги. Воздвиженка

   Воздвиженка – елітне міні-містечко в історичному центрі Києва – поруч Андріївська церква, Андріївський узвіз та набережна Дніпра. Більшість людей що тут мешкають – успішні бізнесмени, які не витрачають свій час на такі речі як прибирання, прання, прасування, а все це віддають на аутсорсінг. Хтось наймає горничну, хтось підписує договір з клінінговою компанією. В будь-якому разі, раз на півроку рекомендується проводити повне генеральне прибирання з залученням професійної бригади клінерів.

   Прибирання квартир на Воздвиженці

   На Воздвиженці продовжуються будівельні роботи та здаються в експлуатацію нові квартири. Відповідно, виникає потреба в прибиранні після ремонту та будівництва. Клінінгова компанія «Уборочка Київ» за один день наведе чистоту в квартирі після будівельників або ремонту. Ми відмиємо до ідеального стану вікна та квартиру, видалим будівельний пил та бруд, повністю підготуємо квартиру до заселення.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Більш детальну інформацію та перелік робіт що виконуються під час прибирання дивіться у відповідних розділах сайту:

   Компанія «Уборочка Київ» працює по Києву та всій Київській області. Вже на завтра замовити прибирання на Воздвиженку можна на вулиці Воздвиженська, Кожемяцька, Дігтярна, Гончарна, Воздвиженський узвіз, а також ЖК «Поділ Град», ЖК «Поділ Град Вінтаж», ЖК «Podil Plaza».

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!