Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання будинку, дачі. Пухівка. Миття вікон, хімчистка.

   Клінінг в Пухівці

   Клінінгові послуги. Пухівка

   Прибрати будинок, дачу або помити вікна в Пухівці за допомоги клінінгової компанії «Уборочка Київ» достатньо проста задача. Достатньо залишити свій номер телефону для консультації й наші спеціалісти розкажуть як замовити прибирання в Пухівку, скільки воно триває, що в неї входить і яка ціна прибирання. Якщо наша пропозиція вас влаштує – залишиться тільки узгодити дату та час прибирання.

   Прибирання будинку, дачі. Пухівка

   В назначений час на місце прибуде мобільна клінінгова бригада, повністю укомплектована всім необхідним інвентарем, хімією, обладнанням та витратними матеріалами. Вас попросимо тільки надати доступ до водопостачання та електрики. Через декілька годин ваш дім знов засяє чистотою, наповниться свіжістю, а вікна стануть ідеально прозорими.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Детальну інформацію про те, що входить в прибирання можна подивитись у відповідних розділах сайту:

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» надає послуги у всіх населених пунктах Київської області. Замовити прибирання будинку або миття вікон в Пухівку можна вже на завтра на такі вулиці, як Центральна, Садова, Соборна, Липова, Мира, Ялинкова, Молодіжна, Піщана, Армійська, Педагогічна, Рибальська, Дубровська, Лесі Українки, Озерна, а також в Садових товариствах Труд, Вега та сусіднє село Рожівка.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!