Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир на Оболоні. Миття вікон, хімчистка.

   Клінінг на Оболоні

   Клінінгова компанія. Оболонь

   Прибирання квартири чи офісу тільки на перший погляд здається нескладним завданням. Якщо офіс наймає прибиральницю або віддає процес прибирання на аутсорсінг клінінговій компанії, то вдома доводиться все робити самостійно. Або після роботи, або витрачаючи на це один з вихідних, що не може не впливати на моральний та фізичний стан. Саме тому, прибирання квартир на Оболоні стає все більш затребуваною послугою в нашій клінінговій компанії «Уборочка Київ».

   Прибирання квартир та офісів на Оболоні

   Кожен ваш дзвінок обробляється менеджером, який консультує: як ми працюємо, яку хімію та обладнання використовуємо та яка ціна прибирання на Оболоні. Після узгодження об’єму робіт по прибиранню та діставши згоди по вартості, наша мобільна клінінгова бригада виїжджає на об’єкт в назначений вами час. Все необхідне у клінерів буде з собою: обладнання, необхідна хімія, інвентар та витратні матеріали. По часу прибирання займає від 6 до 12 годин, в залежності від забруднення та площі приміщення.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Що саме входить в той чи інший вид прибирання можна ознайомитись за посиланнями:

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» працює по Києву та всій Київській області. Замовити прибирання або миття вікон на Оболоні можна вже на завтра на такі вулиці як Озерна, Північна, Героїв Дніпра, Богатирська, Маршала Тимошенка, Маршала Малиновського, Йорданська, Олександра Архипенка, Приозерна, на Оболонський проспект та проспект Героїв Сталінграду.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!