Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Клінінг квартир, будинків, офісів. Акадаммістечко.

   Клінінг в Академмістечку

   Клінінг. Академмістечко

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» надає повний спектр клінінгових послуг в мікрорайоні Академмістечко. Професійність та досвід наших спеціалістів допоможуть вам в вирішенні буд-яких задач по прибиранню. Це може бути як генеральне прибирання старої квартири, так і прибирання після ремонту чи будівництва в новобудові, миття складних панорамних вікон або хімчистка брудного матрацу чи дивану. Ми допоможемо привести квартиру в порядок після нечистоплотних квартирантів або галасливої вечірки.

   Прибирання квартир. Академмістечко

   Ми використовуємо сучасне клінінгове обладнання та професійну хімію, що дозволяє прибрати квартиру навіть великої площі швидко та якісно. Узгодивши з менеджером перелік необхідних робі та вартість прибирання в Академмістечку, очікуйте приїзд нашої мобільної клінінгових бригади, оснащеної всім необхідним обладнанням, хімією, інвентарем та витратними матеріалами. Декілька годин роботи і ваша оселя засяє чистотою та наповниться свіжістю.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Більш детально перелік послуг можна переглянути у відповідних розділах:

   Компанія «Уборочка Київ» працює по Києву та всій Київській області. Вже на завтра замовити прибирання в Академмістечко можна на бульвар Вернадського, проспект Академіка Палладіна, вулицях Академіка Булаховського, Академіка Кржижановського, Академіка Доброхотова, Генерала Наумова, Чорнобильська, Феодори Пушиної, Миколи Ушакова, Прилужна, Ірпенська, Спартаківська, Обухівська, Олевська, Клавдієвська, Василя Стуса та інших.

   Якісне генеральне або післяремонтне прибирання ми забезпечимо в ЖК Адмірал, ЖК Озерний, ДК Академ Парк, ЖК Академ Квартар, ЖК 4U, ЖК Грюнвальд, ЖК Сосновий Бор, ЖК Академмістечко, ЖК Павленко Хол, ЖК Be The One та інших новобудовах мікрорайону.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!