Зв'язок
  • Замовити розрахунок

   15% на потреби ЗСУ!

   Вкажіть Ваш мобільний і ми передзвонимо

   Прибирання квартир і офісів на Борщагівці. Миття вікон, хімчистка.

   Клінінг на Борщагівці

   Клінінгові послуги. Борщагівка

   Після переїзду в нову оселю, придбання квартири або навіть поверхневого ремонту завжди постає питання якісного генерального або післяремонтного прибирання квартири чи будинку. Погодьтеся, неприємно день за днем прибирати осідаючий пил після ремонту або вимивати бруд після попередніх власників квартири чи орендарів. Набагато простіше звернутися в професійну клінінгову компанію «Уборочка Київ» і питання буде вирішене за один день, незалежно від метражу квартири чи складності прибирання.

   Прибирання квартир. Борщагівка

   В залежності від складності та кількості робіт формується бригада від 2 до 10 спеціалістів по клінінгу. Досвідчені клінери компанії «Уборочка Київ» виїдуть на прибирання в назначений вами час та зроблять ваше життя простіше, а квартиру ідеально чистою. Клінінгова бригада нашої компанії візьме з собою все необхідне обладнання, інвентар, хімію та витратні матеріали – вам не потрібно буде шукати для клінера відро, стрем’янку або рукавиці.

   Клінінгова компанія Уборочка Київ

   Більш детально перелік послуг можна переглянути у відповідних розділах:

   Компанія «Уборочка Київ» працює по Києву та всій Київській області. Вже на завтра замовити прибирання на Борщагівку можна на проспект Леся Курбаса, бульвар Ромена Роллана, вулиці Зодчих, Сім’ї Сосніних, Генерала Потапова, Василя Кучера, Академіка Королева, Героїв Космосу, Тулузи, Гната Юри, Якуба Колоса, Петра Курінного, Василя Верховинця, Академіка Кипріянова, Жмеринській, Петра Чаадаєва, Бетховена, а також в ЖК Відпочинок та ЖК Південний Квартал.

   ЦІНА

   Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Ми зв'яжемось з Вами!