Кнопка связи
  • Заказать расчет

   15% на нужды ВСУ!

   Укажите Ваши данные и мы Вам перезвоним

   Прибирання спальні – щотижневий контрольний список

   Чиста спальна кімната сприяє кращому сну та гарному настрою зранку. Використовуйте наш контрольний Прибирання спальної кімнатисписок, щоб кожного тижня робити свою спальню бездоганною.

   Зайняті люди, особливо батьки, відкладають прибирання спальні на останню чергу, коли руки доходять до генерального прибирання. Ви перш за все будете підтримувати в чистоті кухню та, звичайно ж робити щотижня прибирання в ванній кімнаті. Коли діти лягають спати, можна знайти час прибрати іграшки, а потім на декілька хвилин присісти і розслабитись. Прибирання власної спальні має низький пріоритет і до нього не завжди доходить справа.

   Але ж, власна чиста кімната збільшує особисте щастя. Прибрана спальня сприяє кращому сну, чого інколи так не вистачає зайнятим батькам. Отже, не залишайте прибирання власної спальні на останнє місце – приділяйте їй достатньо уваги.

   Як прибирати спальню. Орієнтовний час – 30 хвилин.

   Рекомендуємо прочитати наведену нижче покрокову інструкцію з щотижневого прибирання спальні. Ви будете чітко розуміти чим і що робити, а це зробить прибирання швидшим та більш ефективним.

   Крок 1. Підготуйте необхідне обладнання та матеріали.

   Наступний список матеріалів та обладнання, як правило, є мінімально необхідним для щотижневого прибирання спальної кімнати. Ви зможете вносити в нього корективи, в залежності від ваших потреб і специфіки. Отже, нам знадобляться:

   — мішки або коробки;

   — безворсові мікрофібри;

   — засіб для миття скла;

   — поліроль для меблів;

   — порохотяг з насадками для меблів та щілин;

   — свіжа постільна білизна.

   Крок 2. Розхламлення спальної кімнати.Спальна кімната

   Прибирання та розхламлення – це не одне і теж. Якщо ваша спальня не виглядає чистою, навіть не дивлячись на те, що ви витратили на її «прибирання» цілий день, можливо ви плутаєте ці поняття. Завжди наводьте порядок перед прибиранням – це дозволить видалити бруд навіть з найвіддаленіших щілин та поверхонь.

   Щоб навести порядок в кімнаті, складіть в один з пустих ящиків речі, яким місце в інших кімнатах вашої оселі. Наприклад, посуд потрібно перенести на кухню, а рушникам місце в ванній кімнаті. Перенесіть заповнені ящики за межі спальні, потім візьміть пакет і складіть в нього все сміття, яке знайдете.

   Крок 3. Пил та полірування поверхонь.

   Після наведення порядку в спальні та позбавлення від сміття, прибирати стане набагато легше. Виконуйте правило прибирання: рухайтесь зліва направо та зверху вниз. Так ви перемістите порох на підлогу, де легко зможете його пропилососити.

   Пилососте кімнату в наступному порядку: стіни, відкоси вікон, меблі, деталі декору. Після очищення меблів від пороху, відполіруйте їх спеціальним засобом щоб не залишити розводів.

   Крок 4. Очищення інших поверхонь в спальні.

   Очищення плям та протирання інших поверхонь в вашій спальні сильно зменшує відчуття пилу. Це особливо важливо, якщо у вас алергія чи ви прокидаєтесь з свербінням в очах.

   На цьому етапі використайте засіб для миття скла та суху мікрофібру, щоб відполірувати дзеркала, внутрішню частину вікон, вимикачі світла та дверні ручки. Після цього візьміть чисту вологу мікрофібру та протріть плями на стінах та плінтусах. Якщо ви давно не приділяли уваги цім елементам кімнати – прийдеться витратити трохи часу.

   Крок 5. Використовуємо порохотяг.

   Сенс прибирання спальні в визначеному порядку в тому, щоб прибрати бруд з інших поверхонь на підлогу, де її легко прибрати порохотягом. Однак, є ще декілька речей, які варто пропилососити перед тим як мити підлогу.

   Жалюзі та штори. Для цього використайте м’яку насадку порохотяга. При бажанні, штори можна випрати, в залежності від матеріалу.

   Ваш матрац. Візьміть насадку для м’яких меблів та пропилососте матрац. Плями можна спробувати видали самостійно, або замовити послугу хімчистки матрацу.Хімчистка матрацу

   Основа стін. Оберіть щілинну насадку для порохотяга та пройдіть по стіни спальні та стику з підлогою. Насадка має бути спрямована так, що відкрита частина рухалась по підлозі, збираючи максимальну кількість бруду.

   Підлога. Оберіть насадку в залежності від типу покриття підлоги і повільно пропилососте від однієї стіни до іншої. Потім повторіть під кутом 45 градусів, щоб прибрати весь бруд.

   Крок 6. Фінальний етап.

   Коли ваша спальна кімната вже чиста, можна застилати постіль свіжою білизною. Викиньте сміття та розберіться з речами, котрі ви виставили за двері. Заберіть миючи засоби та інвентар і насолоджуйтесь чистою спальнею до наступного прибирання.

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» виконую професійне прибирання спальні в рамках генерального прибирання квартири чи дому. Перелік послуг обговорюється до початку робіт і може коригуватися в залежності від ваших побажань.

   Читайте також:

   Як почистити матрац та видалити плями

   Як почистити липкі дерев’яні меблі

   Як чистити та прати подушки

   ЦЕНА

   Спасибо! Ваша заявка отправлена! Мы свяжемся с вами в ближайшее время!