Кнопка связи
  • Заказать расчет

   15% на нужды ВСУ!

   Укажите Ваши данные и мы Вам перезвоним

   Як почистити липкі дерев’яні меблі

   В цьому дописі ми розповімо як ви можете природнім шляхом позбутися накопиченого воску та повернути в нормальний стан липкі дерев’яні меблі.Как отмыть деревянную мебель

   Якщо вам колись доводилось відривати руки від кухонного столу, скоріш за все, вам спадало на думку питання як почистити липкі дерев’яні меблі в вашій оселі. Це дуже неприємне відчуття, з яким не можуть впоратись звичайні вода та мило. Яка ж основна причина появи липкості на меблях? Головним винуватцем є накопичений віск від аерозольного поліролю.

   Чому дерев’яні меблі стають липкими?

   Нам всім подобається, коли дерев’яні столи та стільці блищать, наче тільки відполіровані. Нажаль, звичайні поліролі, які ми використовуємо для надання меблям красивого блиску, призводять до липких залишків на дерев’яних поверхнях. Це стається через наявність у складі аерозолів силікону, який створює красиву майже дзеркальну поверхню.

   Але з часом, шари силікону затримують вологу як на поверхні, так і між собою. Це зашкоджує когезії між шарами и тому вони не тверднуть. Замість цього вони залишають липкі плями не дерев’яних меблях. В результаті, ваш стіл та інші меблі стають брудними та тьмяними, навіть якщо ви їх тільки почистили.

   Щоб позбавитись відчуття липкості на дерев’яних меблях, необхідно видалити залишки воску. Це не означає, що його треба здирати як в старі часи. Сьогодні важкий меблевий віск, який застосовували минулі покоління, майже не використовується. Сучасні поліролі для меблів можуть притягувати порох, можуть зробити ваші меблі липкими та тьмяними, але їх досить легко видалити.

   Поради по видаленню липких відкладень воску

   Спочатку слід прибрати порох. Використайте вологу мікрофібру для видалення пороху з меблів і лише після цього використайте один з методів по видаленню воску, що наведені нижче.

   В щілинах використайте зубну щітку. Щоб видалити залишки воску з щілин дерев’яних меблів, змочіть м’яку зубну щітку в розчині для очищення, потріть, протріть та насухо відполіруйте.

   Дайте дерев’яній поверхні висохнути та повторіть за необхідності. Коли ви зможете провести рукою по волокнам деревини та відчути їх, а не липкий віск, ви зрозумієте, що справу зроблено.

   Як видалити залишки липкого воску з меблів

   Розглянемо два варіанти як швидко підручними засобами видалити липкий віск з дерев’яних меблів. Будьте обережними і спочатку перевірте розчин на непомітному місці. Якщо меблі мають статус антикварних – краще звернутися до професіоналів.

   Засіб для видалення воскового нальоту зі світлої деревини

   Інгредієнти: ½ стакану теплого дистильованого оцту, ½ стакану теплої води, 2 краплі рідкого засобу для миття посуду.

   Засіб використання: змішайте інгредієнти в ємності з розпилювачем. Розпиліть небагато розчину на поверхню, яку треба очистити. М’якою мікрофіброю протріть по напрямку волокон деревини. Перегортайте мікрофібру для постійної роботи чистою поверхнею. Після цього протріть чистою вологою мікрофіброю та затріть насухо.

   Засіб для видалення воскового нальоту з темної деревини

   Наведений вище засіб можна використовувати й для темної деревини. Однак, наступний варіант допоможе підкреслити структуру деревини та зберегти її колір.Как отмыть темную мебель

   Інгредієнти: 3 пакетики чорного чаю, 1 стакан гарячої води.

   Засіб використання: замочіть пакетики чорного чаю в гарячій воді на 10 хвилин. Вийміть пакетики та дайте рідині охолонути. Використовуйте чисту мікрофібру для нанесення рідини на меблі в напрямку руху волокон деревини та добре утріть. Повторіть процедуру другою мікрофіброю, ретельно проробивши волокна. Протріть вологою мікрофіброю та затріть насухо.

   Все ще відчуваєте липкість на меблях?

   У вологих приміщеннях або при накопиченні декількох шарів воску вам може знадобитися повторити процес декілька разів, щоб всі їх видалити.

   Якщо ви повторили процес декілька разів та все ще відчуваєте, що воскові відкладення роблять ваші дерев’яні меблі липкими, спробуйте протерти її по напрямку волокон нанесеним на мікрофібру вайт-спіритом. Після цього протріть вологою фіброю та затріть насухо. Оскільки вайт-спірит є розчинником, його можна використовувати тільки на нефарбованих дерев’яних меблях і тільки на відкритому повітрі.

   Клінінгова компанія «Уборочка Київ» за домовленістю в межах генерального прибирання виконують очищення дерев’яних меблів. Наші спеціалісти бережно та ретельно видалять липкий віск та зроблять ваші меблі красивими та приємними на дотик.

   Читайте також:

   Як помити душову кабіну

   Як почистити пригорілу пательню

   Як прибрати іржу – 4 простих способи

   ЦЕНА

   Спасибо! Ваша заявка отправлена! Мы свяжемся с вами в ближайшее время!