Кнопка связи
    • Заказать расчет

      15% на нужды ВСУ!

      Укажите Ваши данные и мы Вам перезвоним

      Як ретельно вимити холодильник власноруч

      Виконуйте наступні дії для ретельного чищення холодильнику кожні 3-4 місяці або одразу після заміни як помити холодильникпродуктів чи розморожування. Це дозволить захистити свіжі продукти від забруднення.

      В більшості випадків ви можете підтримувати холодильник чистим, викидаючи прострочені чи зіпсовані продукти та витираючи плями з полиць теплою тканиною з мильним розчином. Ці регулярні зусилля позбавлять ваш холодильник від бруду та неприємних запахів. Але ж, бувають випадки, коли ваш холодильник потребує генерального прибирання.

      Коли проводити генеральне прибирання холодильника

      Холодильник – найкраще місце для початку генерального весняного прибирання. Таким чином ви наведете чистоту в холодильнику, паралельно виконуючи інші задачі з прибирання.

      Також важливо проводити генеральне чищення холодильника коли якісь продукти зіпсувались і потрібно їх знайти и викинути. Це дуже важливо для здоров’я та безпеки вашої родини. Після цього ретельно вимийте холодильник та продезінфікуйте його, щоб позбавитись шкідливих бактерій та патогенів.

      Як виконати генеральне прибирання холодильника

      Найшвидший спосіб ретельно вичистити холодильник – звільнити його від продуктів, щоб був вільний доступ до всієї внутрішньої частини, полиць та ящиків. Якщо у вас невелика кухня і немає можливості повністю звільнити холодильник, почніть з полиць. Починайте з верхньої полиці та рухайтесь вниз, прибираючи зайве, щоб помити та продезінфікувати її.

      Крок 1. Безпека перш за все.

      Відключіть холодильник від живлення. Не тільки в цілях економії електроенергії, а й для того, щоб була можливість відсунути холодильник від стіни та прибрати за ним.

      Продукти мають залишатися прохолодними, щоб запобігти розповсюдженню бактерій, саме для цього холодильник і винайшли. Якщо на вулиці достатньо жарко, або якщо ви не впевнені що впораєтесь одну-дві години, перекладіть продукти в прохолодне місце (чи охолоджувальну сумку), щоб вони зберігала безпечну температуру. Обов’язково перекладіть свіже м’ясо в інший холодильник, або тимчасово в морозилку.

      Крок 2. Вимийте холодильник зсередини.Як помити холодильник всередині

      Приберіть всі продукти з холодильнику, викидаючи прострочені. Також зверніть увагу на залишки їжі, які ви, скоріш за все, куштувати не будете та позбавтесь їх.

      Виміть всі полиці та ящики та помийте їх в раковині з гарячою водою, додавши небагато засобу для миття посуду. Перед тим як мити скляні полиці, дайте їм нагрітися до кімнатної температури щоб запобігти появі тріщин.

      Використайте пульверизатор, наповнений рівними частинами теплої води та білого оцту, щоб очистити внутрішню частину холодильника. Оцет є натуральним дезодорантом, а також знищує мікроби. Не залиште без уваги деталі холодильника, які не знімаються (наприклад, підставки для пляшок чи яєць). Губка чи стара зубна щітка стануть вам у нагоді для найвіддаленіших щілин.

      Добре промийте всі частини, які виймалися, та протріть чистою сухою мікрофіброю. Після того як вони висохнуть, продезінфікуйте 3% розчином окису водню та дайте висохнути щоб дезінфектор подіяв.

      Крок 3. Миємо холодильник зовні.

      Почистить петлі та ущільнювач дверей. Залишки їжі та порох можуть заважати ущільнювачу виконувати свою функцію, тому її треба підтримувати в чистоті цілий рік, а не тільки під час весняного генерального прибирання. Акуратно відіжміть ущільнювач, щоб у вас була змога дістати бруд зі щілин та промити теплою водою. Після цього протріть ущільнювач чистою вологою мікрофіброю, а петлі протріть зубною щіткою та затріть насухо.Помити за холодильником

      Помийте зовнішню частину корпусу холодильника. Закрийте дверцята холодильника та розпиліть на нього універсальний миючий засіб. Почніть з верхньої частини холодильнику та спускайтесь вниз по мірі очистки. Не забувайте вимивати нижню частину ручок.

      Очистіть задню частину холодильника. На деяких моделях на задній частині є решітка, під якою збирається багато бруду. Використайте щілинну насадку порохотяга, щоб дістати всі шматочки пороху.

      Помийте стіни та підлогу навколо холодильника. Протріть порох та павутиння зі стін та плінтусів за прибором. Підлогу під холодильником помийте теплою водою з мильним розчином. Використайте харчову соду для видалення стійких плям чи залишків їжі.

      Крок 4. Підготуйте чистий холодильник до роботи.

      Поверніть холодильник на своє місце та вставте всередину полиці та ящики. До речі, саме час застелити ящики для овочів та м’яса паперовими рушниками. Це значно полегшить наступне генеральне прибирання.

      Ввімкніть холодильник та дайте йому попрацювати не менше години, перед тим як покласти продукти всередину. Якщо цього не зробити, ваша їжа буде позбавлена необхідної безпечної температури. Кожну пляшку чи скляну банку протріть теплим мильним розчином перед тим як ставити всередину. Тепер можете насолоджуватися чистим холодильником.

      Компанія «Уборочка Київ», що спеціалізується на клінінгових послугах, надає послугу з генерального прибирання холодильника. Ця послуга коштує від 200 до 400 гривень, в залежності від розміру холодильника та його забрудненості. Ми гарантуємо професійність виконання цієї послуги та ідеальну чистоту вашого холодильника.

      Читайте також:

      Як почистити липкі дерев’яні меблі

      Як почистити матрац та видалити плями

      Чиста насадка для душу – це просто

      ЦЕНА

      Спасибо! Ваша заявка отправлена! Мы свяжемся с вами в ближайшее время!